Kundalini reiki 

 Jedná se o velmi silné léčivé energie, které jsou předávány mistrem postupně ve 3 stupních. Práce s těmito energiemi se provádí velmi snadno a bez znaků. Po zasvěcení se uvolní hlavní životní energie – kundaliní, která proudí přes čakry, které jsou při zasvěcení dále otevírány. Kundalini Reiki čistí jemněhmotná těla, auru i duši a uvolňuje problémy ega. Po zasvěcení se zesilují kanály Reiki a probouzí se energie kundalini. Pročišťují se čakry a tím se posiluje ergetický systém těla.

Stupně Kundalini reiki 

Kundalini-Reiki 1

Otevírá kanál a umožňuje energii proudit. V této fázi dochází k přípravě probuzení kundalini. Je otevřena a také posílena temenní, srdeční a ruční čakra.  

Kundalini-Reiki 2

Zesiluje kanály reiki. Jemně a bezpečně je probuzena energie a oheň kundalini, který dosáhne minimálně čakry solar-plexu a jste připraveni na úplné probuzení energie kundalini prostřednictvím Kundalini-Reiki 3. Celý Váš energetický systém je vyčištěn.

 Kundalini-Reiki Mistr/učitel 

Mistrovská energie čistí těla i Ducha a vyjasňuje problémy ega. Je podporováno univerzální vědomí, láska a harmonie.. Tímto zasvěcením ve Vás může energie proudit plnou silou. Je otevřena základní čakra a celý energetický kanál je rozšířen nad úrovní čaker. Naučíte se, jak předávat zasvěcení do Kundalini 1-3.

V zasvěcení se předává:

  • Energetické vyrovnání
  • Diamant Reiki
  • Krystal Reiki                                                     
  • DNA-Reiki
  • Reiki na poporodní trauma
  • Reiki prostorové
  • Reiki pro minulé životy

Jednotlivá zasvěcení se dělají v rozmezí 7 dnů

Po dokončení tří stupňů Kundaliní Reiki obdržíte certifikát Mistr Kundalini Reiki. V prvních třech stupních se předávají hlavní vědomosti.

Potom následují tzv. boostery:

  • Booster 1 - (stupně 4, 5, 6)
  • Booster 2 - (stupně 7, 8 ,9)
  • Booster 3 - (stupně 10, 11, 12)

V Boosterech se již nepředávají další znalosti, jen se zesiluje energie. Za každý ucelený Booster obdržíte mistrovský certifikát.

 

Kundalini Reiki - Booster I.

Zasvěcení ve stupních 4 - 6 dále navýší energetický potenciál Mistra/učitele Kundalini Reiki. Tato zasvěcení slouží k zesílení energie, rozšíření čaker a energetického kanálu. Zdvojnásobí se energetická úroveň 2x. Po ukončení Kundalini Reiki Booster I. můžete do tohoto systému zasvěcovat i ostatní.

Kundalini Reiki - Booster II.

S dalšími zasvěceními stupně 7 - 9 dosáhnete plné úrovně Kundalini Reiki. Tato zasvěcení slouží k dalšímu zesílení energie, rozšíření čaker a energetického kanálu. Oproti Kundalini Reiki 3 je energetická úroveň čtyřnásobná. Uzavřením Kundalini Reiki Booster II. můžete do tohoto systému zasvěcovat i ostatní.

Kundalini Reiki - Booster III.

Se zasvěceními stupně 10 – 12 dosáhnete úplné úrovně Kundalini Reiki, tedy té nejvyšší úrovně - energetická úroveň osminásobná. Toto zasvěcení vám přinese nové stavy vědomí, včetně mystického osvícení. Kundalini Reiki vás harmonicky propojí s vesmírem, zaktivuje DNA a otevře jasnovidné schopnosti.

 

Sebou : přezuvky, potřeby na psaní

Ceny:

Kundalini reiki I. + II. + III. Stupeň                         3.500,-- Kč

Kundalini reiki Booster I - (stupně 4+5+6)               1.000,-- Kč

Kundalini reiki Booster II - (stupně 7+8+9)              1.000,-- Kč

Kundalini reiki Booster III - (stupně 10+11+12)       1.000,-- Kč

Celá linie naráz (se slevou)                               5.400,-- Kč