Vybrané techniky Dornovy metody

 

Na kurzu “vybrané techniky Dornovy metody“ se naučíte jemně a šetrně vyrovnat délku končetin, srovnat pánev, uvolnit obratle a upravit statiku těla. Chcete-li navíc umět účinně ošetřit klouby a zbavit Vaše klienty bolesti zad, pak je pro Vás kurz tou nejlepší volbou.
Dornova terapie navrací pomocí jemných a nenásilných hmatů obratle a další klouby do své původní polohy. Pro celou terapii je také důležitá spolupráce ošetřovaného, který provádí potřebné pohyby na základě terapeutových instrukcí. Tlakem palce např. na obratle dochází k uvolnění jak fyzických, tak psychických blokád a zlepší se tok energie v těle. Tím také dochází k okamžité úlevě. Tato metoda je velmi šetrná a nedochází při ní k invazivnímu „lámání“postižených oblastí.
Dornova metoda je efektivní technika, která je určena pro klienty všech věkových kategorií. Můžete pracovat jak s malými dětmi, tak se seniory.
Dornova metoda je jednoduchá a používat ji, se naučí a zvládne každý z Vás. Pomocí této metody dokážete Vašemu klientu výrazně pomoci a získáte tak spokojeného zákazníka už během jediné návštěvy. Počet aplikací Dornovy metody pro dosažení požadovaného stavu je
ale individuální dle závažnosti klientova stavu a také jeho píle při domácím cvičení.

S sebou: Volné oblečení, přezůvky, 1 x ručník, 1 x prostěradlo, 1 x větší osušku, psací potřeby, pití.

doba trvání kursu 16hodin

 

cena kursu - 3900,- Kč